Karolina Tyczyńska, Tomasz Tyczyński - Integracja Sensoryczna Rzeszów

Karolina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Fizjoterapia. Od początku swojej kariery zawodowej pracowałam z dziećmi, dlatego też aby efektywnie pomagać swoim małym podopiecznym ukończyłam szereg kursów m. in Integrację Sensoryczną, terapię wad postawy FITS, PNF Podstawowy i Rozwijający, Kinesiotaping, NDT Bobath dla Dorosłych.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywałam w pracy w prywatnym gabinecie rehabilitacyjnym, jak również w Stowarzyszeniu na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Praca z dziećmi daje mi radość i satysfakcję.

Aby móc zajmować się swoimi pacjentami jak najlepiej, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Planując terapię ważne jest dla mnie poznanie dziecka, jak również ścisła współpraca z rodzicami.

Prywatnie jestem mamą półtorarocznej dziewczynki oraz zwolenniczką aktywności ruchowej i wszystkiego co z ruchem związane, dlatego w wolnych chwilach wraz z rodziną staram się aktywnie spędzać czas.

Tomasz

Jestem fizjoterapeutą i terapeutą integracji sensorycznej. Pracuję z dziećmi od początku swojej kariery zawodowej.

Już w czasie studiów zetknąłem się z chorymi dziećmi udzielając się jako wolontariusz w Podkarpackim Hospicjum Dziecięcym.
Po ukończeniu studiów uczestniczyłem w licznych kursach, warsztatach i stażach terapeutycznych zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną w usprawnianiu najmłodszych. Były to między innymi Terapia Integracji Sensorycznej, PNF, metoda Nauczania Kierowanego – Peto jak również liczne kursy specjalizujące dla terapeutów integracji sensorycznej z zakresu diagnozy zaburzeń i stymulacji układu nerwowego.

Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Na co dzień pracuje W Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie, który jest częścią Szpitala Wojewódzkiego nr 2. Prywatnie jestem ojcem półtora rocznej córeczki.

 

Aleksandra Fołta

Aleksandra Fołta

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapii. Od początku swojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi. Swoje doświadczenie zdobywałam w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie na oddziale rehabilitacji neurologicznej, oraz w przedszkolu specjalizującym się w opiece i edukacji dzieci z niepełnosprawnościami. Stale poszerzam swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, warsztatach i konferencjach pediatrycznych. Jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej, Zintegrowanej Terapii Manualnej dla niemowląt i dzieci (poziom 1-6) oraz terapeutą metody MEDEK i PNF, ukończyłam również Trójpłaszczyznową Terapię Wad Stóp u dzieci, Zogę w pediatrii, Kinesiology Taping w pediatrii, nowoczesne metody terapii pacjentów ze spastycznością oraz kursy doskonalące pracę z dziećmi w spektrum autyzmu. Na co dzień prowadzę terapię Integracji Sensorycznej oraz rehabilitację niemowląt i dzieci.

Magdalena Grabiec

Magdalena Grabiec

Ma na imię Magda. Skończyłam 5 letnie studia na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym, specjalności: rewalidacja z terapią pedagogiczną. Z zawodu jestem oligofrenopedagogiem i nauczycielem w Niepublicznej Szkole Podstawowej Kraina Uśmiechu w Rzeszowie. Bardzo lubię prace z dziećmi i wyzwania terapeutyczne. W „Medisens” służę pomocą małym i starszym pacjentom jako terapeuta integracji sensorycznej i terapii ręki. Bawię się z Waszymi pociechami zabawą naukową. Pokazuję Waszym dzieciom, że są dzielnymi i odważnymi odkrywcami świata, a ich małe i duże ręce potrafią robić niesamowite rzeczy.

 

Dominika Putkowska

Dominika Putkowska

Oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, nauczyciel wychowania fizycznego. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą z różnymi trudnościami. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniach: Trening Umiejętności Społecznych, Stosowana Analiza Zachowania, Handle I i II stopień, terapia nerwu błędnego, aby wspierać i podnosić jakość funkcjonowania osób z niepełnosprawnością i autyzmem.

Patrycja Jablonska

Patrycja Wilczakowska

Absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Rzeszowskiego, terapeuta Integracji Sensorycznej. Na co dzień pracuje w Klinicznym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje umiejętności zdobyte na kursach m.in. Terapia neurorozwojowa niemowląt w wieku od 0 do 12 miesięcy, PNF, nowoczesne metody terapii pacjentów ze spastycznością, Kinesiology Taping – Plastrowanie dynamiczne w pediatrii.

 

Paulina_Wiernicka

Paulina Wiernicka

Skończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Swoją wiedzę w zakresie wychowania i edukacji dzieci młodszych kontynuowałam na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku: wychowanie przedszkolne. Ukończyłam Studia podyplomowe na PCUD w Rzeszowie na kierunku: diagnoza i terapia Integracji Sensorycznej. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 16- letnim doświadczeniem. Na co dzień pracuję z dziećmi jako nauczyciel przedszkolny w Przedszkolu Publicznym w Rzeszowie. Praca z dziećmi to moje powołanie i pasja. Wspieranie sukcesów swoich podopiecznych jest dla mnie misją, a każdy uśmiech dziecka motywacją po dalszej pracy. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach, szkoleniach, warsztatach pedagogicznych i terapeutycznych oraz poprzez zaangażowanie w codziennej pracy z dziećmi.

 
Medisens Rzeszów - poczekalnia dla rodziców

Nasz gabinet

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem.

Dzięki temu dziecko traktuje terapię jako zabawę i chętnie w niej uczestniczy. Przekłada się to na szybsze i lepsze efekty naszej pracy. Naszym atutem jest również łatwy dojazd i zapewnione miejsce parkingowe bezpośrednio obok gabinetu. Rodzice oczekując na dziecko mogą w ciszy i spokoju odpocząć w komfortowych warunkach.

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

 
Nowy gabinet na Wita Stwosza 39