Karolina Tyczyńska, Tomasz Tyczyński - Integracja Sensoryczna Rzeszów

Karolina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Fizjoterapia. Od początku swojej kariery zawodowej pracowałam z dziećmi, dlatego też aby efektywnie pomagać swoim małym podopiecznym ukończyłam szereg kursów m. in Integrację Sensoryczną, terapię wad postawy FITS, PNF Podstawowy i Rozwijający, Kinesiotaping, NDT Bobath dla Dorosłych.

Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywałam w pracy w prywatnym gabinecie rehabilitacyjnym, jak również w Stowarzyszeniu na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Praca z dziećmi daje mi radość i satysfakcję.

Aby móc zajmować się swoimi pacjentami jak najlepiej, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Planując terapię ważne jest dla mnie poznanie dziecka, jak również ścisła współpraca z rodzicami.

Prywatnie jestem mamą półtorarocznej dziewczynki oraz zwolenniczką aktywności ruchowej i wszystkiego co z ruchem związane, dlatego w wolnych chwilach wraz z rodziną staram się aktywnie spędzać czas.

Tomasz

Jestem fizjoterapeutą i terapeutą integracji sensorycznej. Pracuję z dziećmi od początku swojej kariery zawodowej.

Już w czasie studiów zetknąłem się z chorymi dziećmi udzielając się jako wolontariusz w Podkarpackim Hospicjum Dziecięcym.
Po ukończeniu studiów uczestniczyłem w licznych kursach, warsztatach i stażach terapeutycznych zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną w usprawnianiu najmłodszych. Były to między innymi Terapia Integracji Sensorycznej, PNF, metoda Nauczania Kierowanego – Peto jak również liczne kursy specjalizujące dla terapeutów integracji sensorycznej z zakresu diagnozy zaburzeń i stymulacji układu nerwowego.

Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Na co dzień pracuje W Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie, który jest częścią Szpitala Wojewódzkiego nr 2. Prywatnie jestem ojcem półtora rocznej córeczki.

Medisens Rzeszów - poczekalnia dla rodziców

Nasz gabinet

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem.

Dzięki temu dziecko traktuje terapię jako zabawę i chętnie w niej uczestniczy. Przekłada się to na szybsze i lepsze efekty naszej pracy. Naszym atutem jest również łatwy dojazd i zapewnione miejsce parkingowe bezpośrednio obok gabinetu. Rodzice oczekując na dziecko mogą w ciszy i spokoju odpocząć w komfortowych warunkach.

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Integracja sensoryczna Rzeszów Gabinet Medisens

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia SI - gabinet integracji sensorycznej

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

Terapia integracji sensorycznej Rzeszów

Nowy gabinet na Wita Stwosza 39